nowy dom marzen

Dlaczego warto szukać domu na rynku pierwotnym?

Nowe domy na sprzedaż na Jasieniu oraz inne inwestycje w Gdańsku cieszą się coraz większym zainteresowaniem Klientów z całej Polski. Zakup nowego domu ma wiele zalet przyciągających nabywców, którzy chętniej inwestują w nieruchomości, w których wykorzystano wysokiej jakości, trwałe materiały, pozwalające np. na obniżenie rachunków na ogrzewanie oraz zastosowano liczne udogodnienia. Zakup domu z rynku wtórnego zawsze obarczony jest ryzykiem, że konieczne do poniesienia koszty na renowację, znacznie przekroczą planowany budżet. Zdarza się, że nowy właściciel, bardzo szybko będzie zmuszony do wymiany instalacji elektrycznej, wodociągowej, czy gazowej. Jedną z największych zalet inwestycji w nową nieruchomość jest właśnie brak ukrytych wad. Jakie są inne?

Jakie są zalety zakupu domu bezpośrednio od dewelopera?

Zakup nowego domu od dewelopera daje przede wszystkim dużą swobodę w zakresie jego wykończenia. Wielu deweloperów pozwala na wprowadzenie zmian zgodnie z życzeniem Klienta, dlatego nabywca nie musi iść na kompromisy i może zakupić, a następnie urządzić dom, dokładnie zgodnie ze swoim gustem. Nowy mieszkaniec może wybrać według uznania rodzaj podłogi, np. wykładzinę, panele lub parkiet, a także armaturę łazienkową. Często deweloperzy udzielają również gwarancji na wykonane przez nich prace. Zakup nowego domu to pewność spędzenia wielu lat bez przykrych niespodzianek, takich jak wadliwa energetyka, czy pękające rury.

Czym charakteryzują się nowe domy?

W ostatnich latach budownictwo nieco się zmieniło i coraz częściej deweloperzy wykorzystują nowoczesne rozwiązania, których celem jest zminimalizowanie strat ciepła i obniżenie rachunków za ogrzewanie. Jedną z tego typu inwestycji są nowe domy na sprzedaż na Jasieniu. Wybierając dom z rynku pierwotnego, nabywca ma możliwość korzystania z profitów wynikających z budownictwa kładącego nacisk na izolację i dźwiękoszczelność oraz innych udogodnień, takich jak dostęp do szybkiego łącza internetowego.

Podobne wpisy