Dom jednorodzinny Gdańsk

Posiadanie domu jednorodzinnego w Gdańsku to marzenie wielu osób. Bliskość morza, wielu wspaniałych zabytków oraz pozostałych miejscowości należących do Trójmiasta to tylko niektóre z cech, czyniących to miasto tak atrakcyjnym pod względem zamieszkania. Nasza firma realizuje inwestycje w wielu dzielnicach Gdańska. W zależności od tego, czy wolisz miejski zgiełk, czy też może preferujesz bliskość terenów zielonych oraz spokojną okolicę, mamy dla Ciebie wiele różnorodnych propozycji z kategorii domów jednorodzinnych.

Dom jednorodzinny – Gdańsk. Wymarzone miejsce do życia

Gdańsk stanowi jedno z najbardziej wyjątkowych miast w Polsce. Nie chodzi tutaj jedynie o bliskość dostępu do morza. Nowoczesna architektura spotyka się tutaj z zabytkowymi budynkami, nierzadko o istotnym znaczeniu historycznym. Wiele obiektów kulturalnych poświęconych jest przeszłości Polski i upamiętnia najważniejsze wydarzenia z jej dziejów, a zatem jest to istny raj dla fanów historii. Nasze domy jednorodzinne w Gdańsku stawiamy w zróżnicowanych lokalizacjach. Niektóre powstają blisko centrum, w nieco bardziej typowo miejskiej okolicy, inne zaś otoczone są rozległymi terenami zielonymi. Każdy z naszych klientów znajdzie zatem z pewnością dom w lokalizacji najbardziej odpowiadającej jego preferencjom.

W przypadku domów jednorodzinnych w Gdańsku nieco oddalonych od centrum nie należy się martwić o kwestię komunikacji. Samochód zawsze stanowi dobre rozwiązanie, jednakże Gdańsk jest doskonale skomunikowany nie tylko z Gdynią i Sopotem, ale również z pozostałymi okolicznymi miejscowościami, gdyż całe wybrzeże stanowi obszar charakteryzujący się dużym natężeniem turystyki. Ciekawym faktem jest to, że poza pociągiem czy autobusem można skorzystać tutaj z transportu w postaci m.in. tramwaju wodnego.

Zobacz nasze inwestycje

Dom jednorodzinny – Gdańsk. Miasto różnorodności

W Gdańsku miejsce dla siebie znajdą zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Miasto to jest zróżnicowane nie tylko pod względem architektonicznym, ale również dostępności do różnego rodzaju obiektów rozrywki. Dzieci będą zachwycane licznymi aquaparkami, centrami edukacji, placami zabaw czy parkami trampolin. Fani sportu z pewnością docenią obecność jednego z większych stadionów, natomiast wielbiciele kultury będą zadowoleni z łatwej dostępności do teatrów, muzeów, galerii sztuki oraz opery. Dom jednorodzinny w Gdańsku zapewnia zatem niewielką odległość do tak wielu wartych odwiedzenia miejsc. Wybierając okolicę do budowy domu, w naszej firmie zwracamy szczególną uwagę na dostęp do komunikacji miejskiej oraz bliską dostępność obiektów takich jak sklepy spożywcze, szkoły czy restauracje. Dlatego też nawet domy jednorodzinne w Gdańsku położone w spokojnej okolicy nieco oddalonej od centrum, są z nim doskonale skomunikowane.

Domy jednorodzinne – Gdańsk. Przestrzeń na wszystko, czego potrzebujesz

W naszej ofercie domów jednorodzinnych w Gdańsku znajduje się wiele propozycji, różniących się pomiędzy sobą m.in. dostępną powierzchnią oraz układem pomieszczeń. Podczas wykonywania projektów dokładamy jednak wszelkich starań, aby w możliwie jak największym stopniu wykorzystać daną przestrzeń i zmaksymalizować szanse na efektywne jej zagospodarowanie. W naszej ofercie znajdują się zarówno mniejsze realizacje, jak i domy wyposażone w kilka łazienek oraz sypialni.

Większość domów jednorodzinnych w Gdańsku stawiana jest przez nas w ten sposób, aby na działce pozostała wolna przestrzeń do zagospodarowania i przekształcenia jej np. w ogródek, co dla wielu osób decydujących się na zamieszkanie w mieście, może okazać się wspaniałą opcją, stwarzającą okazję do spędzania czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni. Wiele z naszych domów wyposażonych jest również w garaż. W kwestii urządzania wnętrza pozostawiamy wolną rękę naszym klientom, dzięki czemu każda rodzina może wybrać najbardziej odpowiadającą jej stylistykę i czerpać radość z tworzenia własnego domu od podstaw chociażby w tej części.

Zobacz nasze inwestycje

Skontaktuj się z nami


  Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest 3CITY ESTATE SP. Z O.O.ul. Irysowa 51, 80-177 Gdańsk, NIP: 9571077905, REGON: 361216507, KRS: 0000552397. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@3cityestate.com Sprawdź naszą politykę prywatności.

  Domy jednorodzinne – Gdańsk. Możliwość zamieszkania od zaraz

  Budowa domu pochłania zazwyczaj bardzo wiele czasu na zaplanowanie wszystkich elementów. Zakup gotowego do zamieszkania domu jednorodzinnego w Gdańsku jest zatem znakomitą opcją dla osób, które pragną przeprowadzić się możliwie szybko do nowego domu. Natomiast możliwość urządzenia wnętrza budynku oraz zagospodarowania ogródka daje namiastkę tworzenia własnego zacisza domowego od zera. W naszej ofercie znajdują się również takie domy jednorodzinne w Gdańsku, w których istnieje możliwość założenia instalacji fotowoltaicznej, pomp ciepła bądź rekuperacji. Opcje te przyczyniają się nie tylko do ochrony środowiska poprzez wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, ale stanowią także znakomitą inwestycję na przyszłość, pozwalającą w niedługiej perspektywie czasu na zaoszczędzenie sporej kwoty przeznaczanej co miesiąc na rachunki za prąd.

  Zakup wybudowanego przez nas domu jednorodzinnego w Gdańsku stanowi zatem gwarancję wspaniałej lokalizacji oraz możliwości dostosowania wielu aspektów do indywidualnych preferencji.

  3CITY ESTATE SP. Z O.O.

  Irysowa 51

  80-177, Gdańsk

  NIP: 9571077905

  Biuro sprzedaży

  ul. Potęgowska

  80-175, Gdańsk

  tel. 536 034 510

  Kontakt z działem sprzedaży:

  Julia Żabicka

  sprzedaz@3cityestate.com

  536 034 510

  Mariusz Stoltmann

  721 721 052

  ul. Chmielna 71/84
  Gdańsk

  Godziny pracy:
  pon.-pt. 10:00-17:00

  Zakup gruntów:

  Dawid Dunst

  dawid.dunst@3cityestate.com

  Obsługa inwestycji:

  Tomasz Grabowski

  tomasz.grabowski@3cityestate.com

  607 371 099

  [ X ]
  logo
  Jesteś zainteresowany ofertą domów?

  Wypełnij formularz, zadzwonimy by przedstawić Ci wszystkie nasze możliwości: