Dom na sprzedaż Trójmiasto

Trójmiasto stanowi punkt na mapie Polski zdecydowanie zasługujący na wyróżnienie. Wszystkie z wchodzących w jego skład miejscowości posiadają dostęp do morza, a także bogate zbiorowisko obszarów o dużej wartości historycznej, kulturalnej i naukowej. Jest to znakomite miejsce nie tylko na wycieczkę, ale również do stałego zamieszkania. Nasza firma posiada w ofercie domy na sprzedaż w Trójmieście o różnym charakterze zabudowy, położone zarówno w typowo miejskiej, jak i nieco oddalonej od centrum okolicy.

Dom na sprzedaż – Trójmiasto. Zostań dłużej niż na wakacje

Choć Trójmiasto kojarzy się głównie z miejscem do odwiedzenia w wakacje, to stanowi ono również wspaniałą przestrzeń do życia. Dobrze rozwinięta komunikacja w każdym z poszczególnych miast, a także pomiędzy nimi sprawia, że nawet nasze domy na sprzedaż w Trójmieście położone z dala od centrum wciąż pozostają w znakomitej dostępności do autobusów, tramwajów oraz pociągów.

Nowe domy na sprzedaż w Gdańsku

Gdańsk, Gdynia i Sopot to miasta tak zróżnicowane pod wieloma względami, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Wyraźnie widoczny postęp nauki i techniki przenika się tutaj z duchem historii oraz bogatą kulturą. Wiele atrakcji jest dostosowanych do rodzin z dziećmi, które z pewnością będą zachwycone placami zabaw, parkami rozrywki oraz aquaparkami. Nasza firma tworzy domy na sprzedaż w Trójmieście, aby móc zapewnić klientom łatwy dostęp do tych wszystkich rozrywek na co dzień.

Dom na sprzedaż – Trójmiasto.
Dostosowanie do różnych potrzeb.

Nasza oferta domów na sprzedaż w Trójmieście jest naprawdę różnorodna – począwszy od lokalizacji, przez ilość powierzchni użytkowej po rodzaj zabudowy i dodatkowe udogodnienia. Jeśli chodzi o położenie, to wznoszone przez nas domy znajdują się zarówno w typowo miejskich dzielnicach, jak i tych oddalonych od centrum, otoczonych obszarem terenów zielonych. Tworzymy zarówno pojedyncze domy wolnostojące, jak i budynki w zabudowie bliźniaczej bądź szeregowej. Większość naszych domów na sprzedaż w Trójmieście położona jest na działce, na której pozostawiamy wolną przestrzeń do indywidualnego zagospodarowania przez naszych klientów. Można na niej posadzić m.in. krzewy i kwiaty ozdobne, tworząc ogródek. W wielu naszych inwestycjach obecny jest również garaż. Poza tym niektóre z naszych domów tworzone są w taki sposób, by z łatwością można było doprowadzić do nich instalację fotowoltaiczną, zamontować pompy ciepła bądź rekuperację. Inwestycje te pozwalają naszym klientom dodatkowo zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną i ogrzewanie. Tak bogata oferta sprawia, że z pewnością każdy z klientów znajdzie idealny dom dla siebie.

Dom na sprzedaż – Trójmiasto. Każdy aspekt dokładnie przemyślany

Wybierając lokalizację dla naszych domów na sprzedaż w Trójmieście, dokładnie myślimy nad dostępnością do najważniejszych obiektów, takich jak przedszkola, szkoły, ośrodki zdrowia, różnego rodzaju sklepy czy restauracje. Dbamy także o bliski dostęp do komunikacji miejskiej, choć na ogół cały obszar Trójmiasta jest ze sobą świetnie połączony pod tym względem. W ofercie posiadamy domy o nieco mniejszej powierzchni, idealne dla par, jak i te o zdecydowanie większym metrażu, świetne dla rodzin, posiadające m.in. dwie łazienki i kilka sypialni, a ponadto przestrzeń możliwą do przekształcenia np. w gabinet.

Niektóre dostępne w naszej ofercie domy na sprzedaż w Trójmieście wyposażone są, oprócz udogodnień w postaci garażu oraz dostępu do ogródka, również w balkon. Stanowi on dodatkową przestrzeń użytkową, na której ustawić można m.in. leżaki i latem relaksować się na nich np. czytając książkę. Elewacja każdego ze wznoszonych przez nas domów jest zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Natomiast jeśli chodzi o wnętrze, to klienci otrzymują pełną dowolność w kwestii jego zagospodarowania. Dzięki temu praktycznie cały dom może zostać stworzony w oparciu o własne preferencje.

Skontaktuj się z nami

    Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest 3CITY ESTATE SP. Z O.O.ul. Irysowa 51, 80-177 Gdańsk, NIP: 9571077905, REGON: 361216507, KRS: 0000552397. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@3cityestate.com Sprawdź naszą politykę prywatności.

    Dom na sprzedaż – Trójmiasto.
    Nowe lokum na wyciągnięcie ręki

    Skorzystanie z oferty naszych domów na sprzedaż w Trójmieście to zdecydowanie jeden z najszybszych sposobów na osiedlenie się w nowym miejscu. Budowa własnego domu wymaga kilku lat intensywnej pracy, począwszy od poszukiwania działki w odpowiedniej lokalizacji, przez zaprojektowanie dosłownie każdego szczegółu, po doglądanie efektów budowy. W 3 City Estate proponujemy naszym klientom gotowe rozwiązania w różnych wariantach, stanowiące odpowiedź na potrzeby różnych osób oraz całych rodzin. Wśród naszych domów na sprzedaż w Trójmieście znajdują się bowiem zarówno budynki mieszkalne o małej, jak i dużej powierzchni. Staramy się zagospodarować przestrzeń na danej działce tak, aby zostawić miejsce na ogródek lub strefę wypoczynku. Ponadto wszystkie z oferowanych przez nas domów, niezależnie od tego, czy położone są w pobliżu centrum miasta, czy też na uboczu, posiadają znakomity dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej oraz komunikacji miejskiej.

    Zdecydowanie się na zakup jednego z naszych domów to szansa na szybkie rozpoczęcie nowego rozdziału życia we własnym lokum.