Domy szeregowe w Gdańsku

Masz już dość mieszkania w bloku, ale martwisz się tym, że nie będziesz mieć wystarczająco dużo czasu na pielęgnowanie dużego domu? Koniecznie rozważ opcję zakupu domu szeregowego w Gdańsku. Ten rodzaj zabudowy stanowi idealne wypośrodkowanie pomiędzy mieszkaniem a domem. Trójmiasto jest niesamowicie atrakcyjne pod względem lokalizacji oraz dostępności do obiektów rozrywki, sportu, kultury i wielu innych wartych odwiedzenia miejsc, a także co najważniejsze – bliskości morza. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych domów szeregowych.

Domy szeregowe w Gdańsku. Domowe ciepło w sercu miasta

Nasze domy szeregowe w Gdańsku tworzymy z myślą o osobach, które pragną w pełni korzystać z możliwości, jakie daje miasto, a jednocześnie nie chcą mieszkać w bloku. Zabudowa szeregowa stanowi w tym przypadku idealne wyjście z sytuacji. Nasze osiedla tworzymy nieraz nieco bliżej centrum, a czasem w oddalonych od niego dzielnicach, charakteryzujących się występowaniem dużych obszarów zielonych. Wybierając lokalizację, nigdy nie zapominamy jednak o dobrej dostępności do komunikacji miejskiej oraz obiektów takich jak sklepy, szkoły, restauracje czy ośrodki zdrowia.

Tworzone przez nas domy szeregowe w Gdańsku dają zatem klientom możliwość cieszenia się urokami miejskiego życia połączonego z większym spokojem i prywatnością. Wbrew pozorom, bliska obecność sąsiadów jest w przypadku tego rodzaju domów o wiele mniej uciążliwa w porównaniu do mieszkania w bloku, a zabudowa, zapewniająca wyciszenie w ścianach stanowiących łączenie, zdecydowanie zwiększa komfort życia.

Zobacz nasze inwestycje

Domy szeregowe w Gdańsku. Ogrom możliwości płynących z tego rodzaju zabudowy

Budowane przez nas domy szeregowe w Gdańsku wyróżnia nowoczesna, lecz jednocześnie minimalistyczna stylistyka. Całość idealnie się ze sobą łączy i wygląda spójnie. Ogromną zaletą naszej oferty jest fakt, iż poza samym domem do dyspozycji każdego z mieszkańców pozostaje również ogródek, który można zagospodarować w dowolny sposób. Poza tym stawiane przez nas domy posiadają garaże. Dzięki temu nasi klienci mogą na stałe pożegnać się z problemami z parkowaniem, o które wcale nietrudno w mieście. Niektóre z naszych realizacji wyposażone są również w balkony, co umożliwia m.in. stworzenie na nich strefy wypoczynku. Domy szeregowe w Gdańsku tworzone przez naszą firmę 3 City Estate, wznoszone są w taki sposób, by mimo bliskiej obecności sąsiadów, prywatna przestrzeń mieszkańców nie zostawała naruszona. Ponadto zawsze starannie wybieramy lokalizację do budowy domów. Zawsze staramy się zapewnić możliwie najlepszy dostęp do lokali handlowych oraz usługowych, a także do komunikacji miejskiej.

Domy szeregowe w Gdańsku. Miasto wielu możliwości

Posiadanie domu szeregowego w Gdańsku daje szansę na łatwy i szybki dostęp do wielu obiektów kultury oraz rozrywki. Na terenie miejscowości, jak i całego Trójmiasta, znajdują się liczne muzea, galerie sztuki, aquaparki czy też zabytki w postaci m.in. budynków oraz pomników, które można podziwiać, spacerując. Ponadto obecnych jest tutaj również wiele atrakcji dostosowanych do rodzin z dziećmi, m.in. parki rozrywki, centra edukacji oraz place zabaw. Mieszkanie w Gdańsku daje również możliwość znalezienia lepszej pracy, gdyż jest to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce.

Dom szeregowy w Gdańsku, położony nawet w dzielnicy oddalonej od centrum, nie stanowi przeszkody w szybkim przedostaniu się do głównej części miasta, a nawet do okolicznych miejscowości. W całym Trójmieście komunikacja miejska rozwinięta jest na bardzo wysokim poziomie. Znakomicie funkcjonuje tutaj również infrastruktura rowerowa. Liczba ścieżek rowerowych jest tak duża, że z powodzeniem w wiele miejsc można dotrzeć za pomocą jednośladu. Gdańsk jest zatem przyjaznym miejscem dla osób o różnorodnych upodobaniach i prowadzących różnoraki tryb życia.

Zobacz nasze inwestycje

Skontaktuj się z nami


  Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest 3CITY ESTATE SP. Z O.O.ul. Irysowa 51, 80-177 Gdańsk, NIP: 9571077905, REGON: 361216507, KRS: 0000552397. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@3cityestate.com Sprawdź naszą politykę prywatności.

  Domy szeregowe w Gdańsku. Rozwiązanie dla zabieganych

  Zamieszkanie w domu szeregowym w Gdańsku stanowi świetną opcję dla osób, które z jednej strony pragną na stałe osiedlić się we własnym domu, ale martwią się o to, że nie będą miały wystarczająco dużo czasu na wykonywanie obowiązków wiążących się z posiadaniem tego rodzaju lokum. Domy szeregowe charakteryzują się tym, iż ich powierzchnia zazwyczaj nie należy do największych, a zatem sprzątanie z pewnością będzie zajmowało o wiele mniej czasu. Wiele osób marzy także o własnym ogródku. Nabycie domu szeregowego w Gdańsku oferowanego przez naszą firmę 3 City Estate daje szansę na posiadanie niewielkiego obszaru działki. Zajęcie się nią nie będzie zatem czasochłonne, a na pewno sprawi wiele radości jej właścicielom. Wartym podkreślenia jest również fakt, że mieszkanie w szeregowcu znacznie zmniejsza koszty utrzymania. Nie chodzi tutaj jedynie o powierzchnię mieszkalną a fakt, że niektóre ściany są wspólne z innymi mieszkańcami osiedla, a co za tym idzie – zmniejszają się koszty ogrzewania.

  Dom szeregowy w Gdańsku stanowi zatem opcję zdecydowanie wartą rozważenia, a coraz więcej osób docenia ten rodzaj zabudowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szeregowców.

  3CITY ESTATE SP. Z O.O.

  Irysowa 51

  80-177, Gdańsk

  NIP: 9571077905

  Biuro sprzedaży

  ul. Potęgowska

  80-175, Gdańsk

  tel. 536 034 510

  Kontakt z działem sprzedaży:

  Julia Żabicka

  sprzedaz@3cityestate.com

  536 034 510

  Mariusz Stoltmann

  721 721 052

  ul. Chmielna 71/84
  Gdańsk

  Godziny pracy:
  pon.-pt. 10:00-17:00

  Zakup gruntów:

  Dawid Dunst

  dawid.dunst@3cityestate.com

  Obsługa inwestycji:

  Tomasz Grabowski

  tomasz.grabowski@3cityestate.com

  607 371 099

  [ X ]
  logo
  Jesteś zainteresowany ofertą domów?

  Wypełnij formularz, zadzwonimy by przedstawić Ci wszystkie nasze możliwości: