Opis inwestycji

“Osiedlowa I”, czyli stylowa architektura wkomponowana w zieleń otoczenia. Bliskość przyrody, świeże powietrze i stylowa zabudowa bliźniacza, a jako dopełnienie własny ogród, garaż, przestronne wnętrza i doskonała lokalizacja.

Stworzyliśmy miejsce, w którym idealnie odnajdą się wszyscy ceniący wygodę miasta i bliskość natury rodem ze wsi. Jeśli szukacie miejsca idealnego dla rodzin – już je znaleźliście. Wygoda i bezpieczeństwo połączone z domową przytulnością – tak można podsumować inwestycję “Osiedlowa I”.

Galeria

Lokalizacja inwestycji

Osiedlowa I – miejsce do życia dla całej rodziny

Ta inwestycja od 3 City Estate powstawała etapami. Zlokalizowana w gdańskiej dzielnicy Kokoszki, składa się z pięciu pomniejszych osiedli jednorodzinnych domków bliźniaczych i szeregowych. W ramach pierwszego etapu realizacji inwestycji wybudowano domy w zabudowie bliźniaczej o dwuspadowym dachu, z garażem w bryle budynku, tarasem z tyłu, a także z dwoma balkonami. Na dole znajduje się przestrzeń dzienna, na górze łazienka i sypialnie dla członków rodziny. Całość wykonana w tradycyjnym stylu, zaprojektowana z myślą o otaczającej działki przyrodzie.

Domy jednorodzinne wybudowane na pierwszym etapie tej inwestycji są otoczone płotem, a na przylegającym do nich, zielonym terenie urządzić można ogródek lub przestrzeń do zabawy dla dzieci. W spokojnej okolicy znajdują się szkoły i przedszkola, do których można posłać najmłodszych, nie brak tu też sklepów, marketów i innych ważnych punktów usługowych. Niewątpliwą zaletą są drogi szybkiego ruchu, którymi dotrzemy do gdańskiego Śródmieścia lub z łatwością wyjedziemy z miasta na weekend np. na Kaszuby.

Zapytaj o ofertę

    Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest 3CITY ESTATE SP. Z O.O.ul. Irysowa 51, 80-177 Gdańsk, NIP: 9571077905, REGON: 361216507, KRS: 0000552397. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@3cityestate.com Sprawdź naszą politykę prywatności.