ul Osiedlowa 5, Gdańsk Kokoszki
Zrealizowane

Opis inwestycji

Osiedlowa II” to bezpieczne, przytulne i urokliwe cztery kąty dla każdego. Domy w zabudowie bliźniaczej, własny kawałek ogrodu, garaż i skrupulatnie zaplanowany rozkład pomieszczeń. Celem było stworzenie miejsca idealnego do codziennego życia.

Takiego, które będzie wygodne, funkcjonalne, ale i będzie cieszyło oko. Oraz najważniejsze – do którego zawsze będzie się chciało wracać. Osiedle zapewnia wszelkie wygody miasta jednocześnie łącząc je ze spokojem podmiejskiego charakteru i doskonałą komunikacją z całym Gdańskiem.

Galeria

Lokalizacja inwestycji

Osiedlowa II – cztery kąty dla chcących żyć poza miastem

W ramach dużego projektu od 3 City Estate łącznie powstało 37 domów jednorodzinnych – w tym budynki należące do inwestycji Osiedlowa II. To piętrowe domy z poddaszem, przeznaczone dla rodzin z dziećmi, osób starszych, a także wszystkich mieszkańców zmęczonych życiem w miejskim zgiełku. Bliźniacza zabudowa ma jasne elewacje i ciemny dach, a duże okna zapewniają ładny widok na zieloną okolicę. Do budynków przylegają też własne ogródki i garaże samochodowe. To położony blisko przyrody azyl, do którego z ulgą można wrócić po ciężkim dniu.

Gdańskie Kokoszki są dzielnicą z przewagą domów jednorodzinnych. Panuje tu spokojna atmosfera, krajobraz pełen jest zielonych akcentów, a infrastruktura usługowa jest bardzo dobrze rozbudowana. Szybko można trafić stąd do Śródmieścia, a jeśli wolelibyśmy spędzić czas w otoczeniu przyrody – do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Rezygnacja z życia w centrum miasta jeszcze nigdy nie wyglądała tak zachęcająco.

Zapytaj o ofertę

    Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest 3CITY ESTATE SP. Z O.O.ul. Irysowa 51, 80-177 Gdańsk, NIP: 9571077905, REGON: 361216507, KRS: 0000552397. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@3cityestate.com Sprawdź naszą politykę prywatności.