ul. Osiedlowa, Gdańsk Kokoszki
Zrealizowane

Opis inwestycji

To miejsce w którym odpoczniesz na łonie natury po całodniowej aktywności wśród miejskiego zgiełku. Wyciszysz się wśród zieleni, relaksując się na leżaku w ogrodzie czytając ulubioną książkę. Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli spędzić wolny czas w najbliższej okolicy w ulubiony sposób: spacerując, uprawiając jogging czy jeżdżąc na rowerze… Trójmiejski Park Krajobrazowy jest dosłownie na wyciągnięcie ręki!

To idealne miejsce do zamieszkania zarówno dla młodych osób aktywnych zawodowo, rodzin z dziećmi jak i osób starszych. Atrakcyjność inwestycji podkreśla również dobre ulokowanie, które zapewni sprawną komunikację niemal z każdym zakątkiem Gdańska.

Galeria

Lokalizacja inwestycji

Osiedlowa III – atrakcyjna inwestycja dla ceniących spokój

W pobliżu natury i niedaleko od centrum jednego z największych miast w Polsce – tu właśnie mieści się inwestycja Osiedlowa III. Jest to trzecia część dużego projektu grupy 3 City Estate, w ramach którego wybudowano aż 37 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Na miejsce tej inwestycji wybrano gdańską dzielnicę Kokoszki – położona w sąsiedztwie przyrody okolica, z której w razie potrzeby szybko można dostać się do trójmiejskiej aglomeracji.

Piętrowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej to idealne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi, ale nie tylko. Na poddaszu znajdują się sypialnie i łazienka, na dole zaś strefa codzienna z kuchnią i salonem. Do budynku przynależy też garaż samochodowy, który może pełnić funkcję warsztatu bądź składziku. Wokół domu znalazło się też oczywiście miejsce na zielony ogród. W pobliżu pełno zaś punktów usługowych, sklepów spożywczych, a także szkół i przedszkoli dla najmłodszych.

Zapytaj o ofertę

    Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest 3CITY ESTATE SP. Z O.O.ul. Irysowa 51, 80-177 Gdańsk, NIP: 9571077905, REGON: 361216507, KRS: 0000552397. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@3cityestate.com Sprawdź naszą politykę prywatności.