ul. Osiedlowa, Gdańsk Kokoszki
Zrealizowane

Opis inwestycji

Duże okna, balkon, taras i dokładnie przemyślany rozkład pomieszczeń tworzą przestronne wnętrza pełne światła, w których zwyczajnie chce się być. Własny ogród dopełnia całości i oferuje niemal nieograniczoną ilość możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Garaż pozwala zapomnieć o problemach z parkowaniem, a spokojna okolica zachęca do poznawania sąsiedztwa na długich spacerach.

Minimalistyczna architektura cieszy oko i harmonijnie wpisuje się w krajobraz okolicy tworząc urokliwą całość. Spokojne życie w mieście ze wszystkimi jego wygodami? Oferowana przez naszą firmę 3 City Estate Osiedlowa V w pełni to marzenie realizuje stając się bezpieczną ostoją dla każdego.

Galeria

Lista mieszkań

Nazwa projektu
Powierzchnia domu
Powierzchnia działki
Cena brutto
Status
Pobierz kartę
2B
130 m2
210 m2
-
sprzedane
2A
115 m2
130 m2
-
sprzedane
1
130 m2
233 m2
-
sprzedane

Lokalizacja inwestycji

Osiedlowa V – ostatnia część dużej inwestycji

Wielu z nas próbuje znaleźć kompromis pomiędzy życiem z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie nie chce rezygnować z licznych wygód, jakie oferuje metropolia. Gdańska dzielnica Kokoszki to miejsce, które dobrze spełnia te wymagania. Położona w zachodniej części miasta, zwabia do siebie nowych mieszkańców bliskością natury i dobrym dostępem do infrastruktury usługowej. To właśnie tam rozwija się inwestycja Osiedlowa I-V, w skład której wchodzą jednorodzinne domy szeregowe, bliźniacze a także wolnostojące domy jednorodzinne.

Wszystkie domy należące do inwestycji Osiedlowa I-V odznaczają się zbliżoną do siebie architekturą, dzięki czemu tworzą spójne, świetnie wpisujące się krajobraz miejsce do życia. Ostatnia część inwestycji obejmuje dwukondygnacyjne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Budynki noszą cechy stylu minimalistycznego oraz tradycyjnego. Posiadają garaż, balkon, własny ogród, a przede wszystkim duże, jasne okna, przez które można podziwiać rozpościerający się wokół, zielony krajobraz.

Zapytaj o ofertę

    Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest 3CITY ESTATE SP. Z O.O.ul. Irysowa 51, 80-177 Gdańsk, NIP: 9571077905, REGON: 361216507, KRS: 0000552397. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@3cityestate.com Sprawdź naszą politykę prywatności.