Osiedlowa V

Duże okna, balkon, taras i dokładnie przemyślany rozkład pomieszczeń tworzą przestronne wnętrza pełne światła, w których zwyczajnie chce się być. Własny ogród dopełnia całości i oferuje niemal nieograniczoną ilość możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Garaż pozwala zapomnieć o problemach z parkowaniem, a spokojna okolica zachęca do poznawania sąsiedztwa na długich spacerach.
Minimalistyczna architektura cieszy oko i harmonijnie wpisuje się w krajobraz okolicy tworząc urokliwą całość. Spokojne życie w mieście ze wszystkimi jego wygodami? Oferowana przez naszą firmę 3 City Estate Osiedlowa V w pełni to marzenie realizuje stając się bezpieczną ostoją dla każdego.

Wielu z nas próbuje znaleźć kompromis pomiędzy życiem z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie nie chce rezygnować z licznych wygód, jakie oferuje metropolia. Gdańska dzielnica Kokoszki to miejsce, które dobrze spełnia te wymagania. Położona w zachodniej części miasta, zwabia do siebie nowych mieszkańców bliskością natury i dobrym dostępem do infrastruktury usługowej. To właśnie tam rozwija się inwestycja Osiedlowa I-V, w skład której wchodzą jednorodzinne domy szeregowe, bliźniacze a także wolnostojące domy jednorodzinne.

Osiedlowa V – ostatnia część dużej inwestycji

Wszystkie domy należące do inwestycji Osiedlowa I-V odznaczają się zbliżoną do siebie architekturą, dzięki czemu tworzą spójne, świetnie wpisujące się krajobraz miejsce do życia. Ostatnia część inwestycji obejmuje dwukondygnacyjne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Budynki noszą cechy stylu minimalistycznego oraz tradycyjnego. Posiadają garaż, balkon, własny ogród, a przede wszystkim duże, jasne okna, przez które można podziwiać rozpościerający się wokół, zielony krajobraz.


  Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest 3CITY ESTATE SP. Z O.O.ul. Irysowa 51, 80-177 Gdańsk, NIP: 9571077905, REGON: 361216507, KRS: 0000552397. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@3cityestate.com Sprawdź naszą politykę prywatności.

  3CITY ESTATE SP. Z O.O.

  Irysowa 51

  80-177, Gdańsk

  NIP: 9571077905

  Biuro sprzedaży

  ul. Potęgowska

  80-175, Gdańsk

  tel. 536 034 510

  Kontakt z działem sprzedaży:

  Julia Żabicka

  sprzedaz@3cityestate.com

  536 034 510

  Mariusz Stoltmann

  721 721 052

  ul. Chmielna 71/84
  Gdańsk

  Godziny pracy:
  pon.-pt. 10:00-17:00

  Zakup gruntów:

  Dawid Dunst

  dawid.dunst@3cityestate.com

  Obsługa inwestycji:

  Tomasz Grabowski

  tomasz.grabowski@3cityestate.com

  607 371 099

  [ X ]
  logo
  Jesteś zainteresowany ofertą domów?

  Wypełnij formularz, zadzwonimy by przedstawić Ci wszystkie nasze możliwości: