wrzesień 2022

ul. Szafranowa, Gdańsk Kokoszki
Zrealizowane

Opis inwestycji

Nasz nowy (dwunasty) projekt skierowany jest do osób, które cenią sobie indywidualność oraz prywatność. Składają się na niego dwa domy w zabudowie bliźniaczej (1A i 1B), każdy o powierzchni 136 m2. Docelowo domów będzie więcej, utworzą one małe, kameralne osiedle. Wnętrza zostały zaprojektowane w taki sposób aby zapewnić przyszłym Właścicielom najbardziej komfortową przestrzeń do życia oraz pracy zdalnej. Na uwagę zasługuje własny ogródek oraz duży, nasłoneczniony balkon.

Szczegółowy opis standardu wykończenia udostępniamy po kontakcie mailowym lub telefonicznym. Istnieje możliwość podwyższenia standardu, dostosowania domu do parametrów domu pasywnego m.in.: pompa ciepła, rekuperacja oraz instalacja fotowoltaiczna 10kw.

Galeria

Lista mieszkań

[do integracji]

Lokalizacja inwestycji

Szafranowa – przytulne miejsce do życia

Obrzeża Gdańska to wspaniałe miejsce do życia. Przekonało się o tym mnóstwo osób, które na swój dom wybrali realizacje wykonane w ramach inwestycji Szafranowa od 3 City Estate. Przestronne domy z poddaszem, wykonane w tradycyjnym stylu, wybudowane zostały w otoczeniu spokojnych osiedli mieszkaniowych, innych domków jednorodzinnych, szkół i przedszkoli, marketów oraz różnych punków usługowych. Do tej spokojnej dzielnicy Gdańska mieszkańców przyciąga obietnica życia w wolniejszym tempie niż w centrum metropolii. Do tej w razie potrzeby dojechać można zaś dzięki świetnemu połączeniu komunikacyjnemu.

Przestrzenie mieszkalne w zabudowie bliźniaczej częściowo oddzielone są tu garażami znajdującymi się w bryle budynku. Uwagę przyciąga dwuspadowy dach przełamany balkonami umieszczonymi z przodu i z tyłu budynku. Domy jednorodzinne postawione zostały na przestronnych działkach, dzięki czemu do każdego z nich przylega ogródek, jest też miejsce na taras i miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.

Zapytaj o ofertę

    Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest 3CITY ESTATE SP. Z O.O.ul. Irysowa 51, 80-177 Gdańsk, NIP: 9571077905, REGON: 361216507, KRS: 0000552397. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@3cityestate.com Sprawdź naszą politykę prywatności.