wrzesień 2022

ul. Źródlana, Gdańsk Jasień
Zrealizowane

Opis inwestycji

Duże okna, balkon, taras i dokładnie przemyślany rozkład pomieszczeń tworzą przestronne wnętrza pełne światła, w których zwyczajnie chce się być. Własny ogród dopełnia całości i oferuje niemal nieograniczoną ilość możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Garaż pozwala zapomnieć o problemach z parkowaniem, a spokojna okolica zachęca do poznawania sąsiedztwa na długich spacerach.

Minimalistyczna architektura cieszy oko i harmonijnie wpisuje się w krajobraz okolicy tworząc urokliwą całość. Spokojne życie w mieście ze wszystkimi jego wygodami? Oferowana przez naszą firmę 3 City Estate Osiedlowa V w pełni to marzenie realizuje stając się bezpieczną ostoją dla każdego.

Unikalne cechy inwestycji

garden

Ogródek

wave

Jezioro w okolicy

road

Dogodny dojazd

architecture

Kameralna zabudowa

car

Garaż

tree 2

Bliskość lasu

Pobierz plan zagospodarowania terenu

Galeria

Lista mieszkań

[do integracji]

Lokalizacja inwestycji

Nowe domy na Źródlanej — zadbaj o swój komfort

Doskonała propozycja dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie spokój i ciszę. Jeśli szukasz urokliwego miejsca z dala od miejskiego zgiełku i przytłaczającego hałasu, nowe domy na Źródlanej to propozycja specjalnie dla Ciebie. Czego jeszcze możesz się spodziewać po nieruchomościach wchodzących w skład tej inwestycji? Bliźniacza zabudowa, starannie zaplanowana przestrzeń (136 m2) oraz kameralne osiedle z perspektywami na dalszą rozbudowę. Szczególnie polecamy osobom pracującym zdalnie w zaciszu własnego mieszkania.

Nowe budownictwo niesie za sobą wiele zalet i korzyści — zarówno w kontekście ekonomicznym, jak i z punktu widzenia ekologii. Domy na Źródlanej nie są tutaj wyjątkiem. Jeśli zależy Ci na implementacji rozwiązań utrzymanych w duchu OZE (pompy ciepła, fotowoltaika, etc.), nieruchomości prezentowane w ramach poniższej oferty naturalni to umożliwiają. Zapraszamy tym samym do kontaktu z doradcami naszej firmy 3 City Estate. Z chęcią udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat standardu, charakterystyki oraz ceny konkretnych propozycji.

Zapytaj o ofertę

    Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest 3CITY ESTATE SP. Z O.O.ul. Irysowa 51, 80-177 Gdańsk, NIP: 9571077905, REGON: 361216507, KRS: 0000552397. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@3cityestate.com Sprawdź naszą politykę prywatności.