Finansowanie nieruchomości w Gdańsku

Oferujemy pomoc w uzyskaniu korzystnego finansowania nieruchomości w Gdańsku. Kredyt hipoteczny to najczęstsza forma finansowania wymarzonej nieruchomości. Podjęcie decyzji o tego typu zobowiązaniu, wybór kredytodawcy oraz dopełnienie wszystkich formalności bywa jednak dużym wyzwaniem. Z tego powodu świadczymy również usługi fachowego doradztwa w sprawnie finansowania zakupu domu. Jasne zasady kredytu oraz wsparcie profesjonalisty, który wytłumaczy zagadnienia związane z umową kredytową, dają poczucie bezpieczeństwa. Doświadczenie zebrane przez naszych specjalistów podczas wielu lat praktyki, pozwala naszym Klientom na swobodę, wynikającą z tego, że nie muszą samodzielnie zabiegać o finansowanie inwestycji. Jeżeli interesuje Cię zakup domu marzeń, możesz zająć się wyborem nieruchomości i tym, co jest dla Ciebie najważniejsze, a finansowanie zostaw nam. Ty i Twoja przyszłość jesteście dla nas najważniejsi.

Specjalista ds. kredytów hipotecznych

Podczas wyboru sposobu inwestowania i finansowania nieruchomości, nieoceniona jest pomoc specjalisty ds. kredytów hipotecznych. Zachęcamy do poznania doradców kredytowych, którzy współpracują z firmą 3City Estate. Mają wieloletnie doświadczenie w doradztwie Klientom indywidualnym i biznesowym.

Beata Bartkowska
693 349 729

Z branżą finansową jestem związana od 2002 roku. Kredytami hipotecznymi zajmuję się od 15 lat. Współpracuję z czołowymi bankami komercyjnymi oraz spółdzielczymi.

Proces związany z pozyskaniem finansowania na wymarzone miejsce na ziemi nie musi być udręką. Niekonwencjonalne podejście, elastyczne godziny pracy oraz szukanie najlepszych rozwiązań, to cechy które towarzyszą mi podczas współpracy. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy sąsiadami ?

zdjęcie Beata
Paweł Deliga
503-790-122

Doradzam klientom indywidualnym i biznesowym w zakresie kredytowania. Moją domeną są kredyty hipoteczne. Dysponuję istotnym 15-letnim doświadczeniem i dobrym przeglądem rynku. W swoim działaniu przede wszystkim dbam o korzyści moich klientów. Nie sprzedaję kredytów, tylko szukam najlepszych rozwiązań finansowych. Dokonuję selekcji dostępnych ofert z uwzględnieniem potrzeb i możliwości zleceniodawców. Tym, co determinuje moje działania nie jest wyznacznik uzyskiwanej prowizji, lecz satysfakcja i realizacja celów klienta. Dzięki takiemu podejściu cieszę się uznaniem i zaufaniem, które procentują częstymi poleceniami moich usług.

Paweł Deliga

Kredyt hipoteczny to najczęstsza forma finansowania wymarzonej nieruchomości.

Jasne zasady kredytu oraz wsparcie profesjonalisty, który wytłumaczy zagadnienia związane z umową kredytową dają poczucie bezpieczeństwa.

Doświadczenie zabrane przez lata praktyki, pozwala Ci czuć się swobodnie z myślą, iż nie musisz sam zabiegać o finansowanie inwestycji. Zajmij się tym, co jest dla Ciebie najważniejsze, finansowanie zostaw nam.

Ty i Twoja przyszłość jesteście dla nas najważniejsi.

3CITY ESTATE SP. Z O.O.

Irysowa 51

80-177, Gdańsk

NIP: 9571077905

Biuro sprzedaży

ul. Potęgowska

80-175, Gdańsk

tel. 536 034 510

Kontakt z działem sprzedaży:

Julia Żabicka

sprzedaz@3cityestate.com

536 034 510

Mariusz Stoltmann

721 721 052

ul. Chmielna 71/84
Gdańsk

Godziny pracy:
pon.-pt. 10:00-17:00

Zakup gruntów:

Dawid Dunst

dawid.dunst@3cityestate.com

Obsługa inwestycji:

Tomasz Grabowski

tomasz.grabowski@3cityestate.com

607 371 099

[ X ]
logo
Jesteś zainteresowany ofertą domów?

Wypełnij formularz, zadzwonimy by przedstawić Ci wszystkie nasze możliwości: