Dom pod klucz w Gdańsku

Dom pod klucz w Gdańsku

Zakup domu pod klucz w Gdańsku to opłacalna inwestycja, którą będzie można się cieszyć przez długie lata bez konieczności zajmowania się często stresującym przygotowaniem estetycznego i funkcjonalnego wnętrza. Ten pracochłonny proces wymaga szerokiej wiedzy o materiałach wykończeniowych, wyposażeniu wnętrz oraz zmysłu estetycznego. Konieczne jest też zaplanowanie kolejności wykonywanych prac oraz transportu. Niestety, ale często zdarza się, że samodzielne wykańczanie wnętrza wiąże się z licznymi wyzwaniami, kłopotami oraz nieplanowanymi wydatkami. Wymaga też stałego nadzoru dostaw i prac. Z tego powodu, warto zdecydować się na bardzo wygodne rozwiązanie, czyli zakup domu pod klucz.

Partnerem naszej firmy 3 City Estate zajmującym się wykończeniami pod klucz jest firma Grast&MTB. Zachęcamy do zaufania profesjonalistom w zakresie kompleksowego wykończenia domów i mieszkań. Pomogą zaoszczędzić czas, zdrowie i pieniądze, czyli „towary” deficytowe!

Główne atuty oferty wykończenia „pod klucz” firmy Grast&MTB to:
– niższy koszt VAT – 8% zamiast 23%,
– możliwość kredytowania w kredycie hipotecznym,
– najwyższej jakości materiały renomowanych producentów,
– gwarancja na wszystkie prace,
– przygotowanie wizualizacji łazienki w cenie pakietu,
– profesjonalny nadzór nad realizacją prac wykończeniowych,
– gwarantowany termin wykonania,
– gwarancja ceny realizacji w ramach ustalonego budżetu,
– sprzątanie mieszkania po zakończonych pracach,
– oszczędność czasu i pieniędzy.

sekcja obraz
<h2>Wykończenie wnętrz pod klucz</h2><p>Korzystając z usług <strong>wykończenia wnętrz pod klucz</strong> Grast&MTB, można zdecydować się na jeden z trzech pakietów. Firma przygotowała program  Basic, Comfort oraz Premium, które różnią się planowanym budżetem oraz szerokością asortymentu, spośród którego można wybierać. W każdym przypadku Klient może zdecydować się <strong>dowolny styl oraz kolorystykę</strong>, w jakim wnętrza mają zostać zaprojektowane i urządzone. Proces realizacji obejmuje spotkanie z Klientem podczas, którego omawiane są pomysły dotyczące stylu i funkcjonalności wnętrza, wybór pakietu i podpisanie umowy oraz oględziny i pomiar domu. Następnie Klient razem z doradcą <strong>wybiera produkty i akcesoria</strong>, po czym opracowywana jest wizualizacja wnętrza. Po akceptacji projektu przez Klienta przeprowadzane są prace mokre, malowanie, układanie podłóg oraz wyposażanie domu.</p><br><h2>Grast&MTB</h2><p><strong>Grast&MTB</strong> wyróżnia 30 lat pracy i doświadczeń na rynku inwestycyjnym i dystrybucyjnym w szerokim zakresie: materiały sanitarne, grzewcze i instalacyjne. Firma korzysta z materiałów najlepszych producentów z kraju i zagranicy, sięga po nowe kolekcje, a jednocześnie oferuje swoim Klientom <strong>atrakcyjne ceny produktów i usług</strong>. Ma duże doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie robót wykończeniowych w zakresie sanitarnym, grzewczym i instalacyjnym. Największą zaletą oferty firmy Grast&MTB jest jej kompleksowość. Korzystając z jej oferty, otrzymują Państwo dostosowany do oczekiwań projekt, materiały najwyższej jakości, sprawdzone ekipy wykończeniowe, nadzór nad prowadzonymi pracami oraz gwarancję.</p>

Wykończenie wnętrz pod klucz

Korzystając z usług wykończenia wnętrz pod klucz Grast&MTB, można zdecydować się na jeden z trzech pakietów. Firma przygotowała program Basic, Comfort oraz Premium, które różnią się planowanym budżetem oraz szerokością asortymentu, spośród którego można wybierać. W każdym przypadku Klient może zdecydować się dowolny styl oraz kolorystykę, w jakim wnętrza mają zostać zaprojektowane i urządzone. Proces realizacji obejmuje spotkanie z Klientem podczas, którego omawiane są pomysły dotyczące stylu i funkcjonalności wnętrza, wybór pakietu i podpisanie umowy oraz oględziny i pomiar domu. Następnie Klient razem z doradcą wybiera produkty i akcesoria, po czym opracowywana jest wizualizacja wnętrza. Po akceptacji projektu przez Klienta przeprowadzane są prace mokre, malowanie, układanie podłóg oraz wyposażanie domu.


Grast&MTB

Grast&MTB wyróżnia 30 lat pracy i doświadczeń na rynku inwestycyjnym i dystrybucyjnym w szerokim zakresie: materiały sanitarne, grzewcze i instalacyjne. Firma korzysta z materiałów najlepszych producentów z kraju i zagranicy, sięga po nowe kolekcje, a jednocześnie oferuje swoim Klientom atrakcyjne ceny produktów i usług. Ma duże doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie robót wykończeniowych w zakresie sanitarnym, grzewczym i instalacyjnym. Największą zaletą oferty firmy Grast&MTB jest jej kompleksowość. Korzystając z jej oferty, otrzymują Państwo dostosowany do oczekiwań projekt, materiały najwyższej jakości, sprawdzone ekipy wykończeniowe, nadzór nad prowadzonymi pracami oraz gwarancję.

<h2>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI</h2>
<br><br>
MARCIN SIŃSKI<br>
<a href=e-mail: m.sinski@grast-mtb.pl
GSM: +48 600 628 725
podklucz.garst-mtb.pl


Biuro Wykończeń
Pod Klucz Gdańsk
ul. Seredyńskiego 1/6
80-753 Gdańsk


Siedziba Firmy
ul. Sierakowskiego 5/38
Warszawa
">

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIMARCIN SIŃSKI
e-mail: m.sinski@grast-mtb.pl
GSM: +48 600 628 725
podklucz.garst-mtb.pl


Biuro Wykończeń
Pod Klucz Gdańsk
ul. Seredyńskiego 1/6
80-753 Gdańsk


Siedziba Firmy
ul. Sierakowskiego 5/38
Warszawa

3CITY ESTATE SP. Z O.O.

Irysowa 51

80-177, Gdańsk

NIP: 9571077905

Biuro sprzedaży

ul. Potęgowska

80-175, Gdańsk

tel. 536 034 510

Kontakt z działem sprzedaży:

Julia Żabicka

sprzedaz@3cityestate.com

536 034 510

Mariusz Stoltmann

721 721 052

ul. Chmielna 71/84
Gdańsk

Godziny pracy:
pon.-pt. 10:00-17:00

Zakup gruntów:

Dawid Dunst

dawid.dunst@3cityestate.com

Obsługa inwestycji:

Tomasz Grabowski

tomasz.grabowski@3cityestate.com

607 371 099

[ X ]
logo
Jesteś zainteresowany ofertą domów?

Wypełnij formularz, zadzwonimy by przedstawić Ci wszystkie nasze możliwości: