Dom pod klucz w Gdańsku

Zakup domu pod klucz w Gdańsku to opłacalna inwestycja, którą będzie można się cieszyć przez długie lata bez konieczności zajmowania się często stresującym przygotowaniem estetycznego i funkcjonalnego wnętrza. Ten pracochłonny proces wymaga szerokiej wiedzy o materiałach wykończeniowych, wyposażeniu wnętrz oraz zmysłu estetycznego. Konieczne jest też zaplanowanie kolejności wykonywanych prac oraz transportu. Niestety, ale często zdarza się, że samodzielne wykańczanie wnętrza wiąże się z licznymi wyzwaniami, kłopotami oraz nieplanowanymi wydatkami. Wymaga też stałego nadzoru dostaw i prac. Z tego powodu, warto zdecydować się na bardzo wygodne rozwiązanie, czyli zakup domu pod klucz.

Partnerem naszej firmy 3 City Estate zajmującym się wykończeniami pod klucz jest firma Grast&MTB. Zachęcamy do zaufania profesjonalistom w zakresie kompleksowego wykończenia domów i mieszkań. Pomogą zaoszczędzić czas, zdrowie i pieniądze, czyli „towary” deficytowe!

Główne atuty oferty wykończenia „pod klucz” firmy Grast&MTB to:

  • niższy koszt VAT – 8% zamiast 23%,
  • możliwość kredytowania w kredycie hipotecznym,
  • najwyższej jakości materiały renomowanych producentów,
  • gwarancja na wszystkie prace,
  • przygotowanie wizualizacji łazienki w cenie pakietu,
  • profesjonalny nadzór nad realizacją prac wykończeniowych,
  • gwarantowany termin wykonania,
  • gwarancja ceny realizacji w ramach ustalonego budżetu,
  • sprzątanie mieszkania po zakończonych pracach,
  • oszczędność czasu i pieniędzy
logo wnetrza pod klucz
1 1
baner

Wykończenie wnętrz pod klucz

Korzystając z usług wykończenia wnętrz pod klucz Grast&MTB, można zdecydować się na jeden z trzech pakietów. Firma przygotowała program Basic, Comfort oraz Premium, które różnią się planowanym budżetem oraz szerokością asortymentu, spośród którego można wybierać. W każdym przypadku Klient może zdecydować się dowolny styl oraz kolorystykę, w jakim wnętrza mają zostać zaprojektowane i urządzone. Proces realizacji obejmuje spotkanie z Klientem podczas, którego omawiane są pomysły dotyczące stylu i funkcjonalności wnętrza, wybór pakietu i podpisanie umowy oraz oględziny i pomiar domu. Następnie Klient razem z doradcą wybiera produkty i akcesoria, po czym opracowywana jest wizualizacja wnętrza. Po akceptacji projektu przez Klienta przeprowadzane są prace mokre, malowanie, układanie podłóg oraz wyposażanie domu.

Grast&MTB

Grast&MTB wyróżnia 30 lat pracy i doświadczeń na rynku inwestycyjnym i dystrybucyjnym w szerokim zakresie: materiały sanitarne, grzewcze i instalacyjne. Firma korzysta z materiałów najlepszych producentów z kraju i zagranicy, sięga po nowe kolekcje, a jednocześnie oferuje swoim Klientom atrakcyjne ceny produktów i usług. Ma duże doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie robót wykończeniowych w zakresie sanitarnym, grzewczym i instalacyjnym. Największą zaletą oferty firmy Grast&MTB jest jej kompleksowość. Korzystając z jej oferty, otrzymują Państwo dostosowany do oczekiwań projekt, materiały najwyższej jakości, sprawdzone ekipy wykończeniowe, nadzór nad prowadzonymi pracami oraz gwarancję.

Skontaktuj się z nami

baner 2

MARCIN SIŃSKI
e-mail: m.sinski@grast-mtb.pl
GSM: +48 600 628 725
podklucz.garst-mtb.pl

Biuro Wykończeń
Pod Klucz Gdańsk
ul. Seredyńskiego 1/6
80-753 Gdańsk

Siedziba Firmy
ul. Sierakowskiego 5/38
Warszawa