IV kwartał 2024

ul. Inżynierska, Gdańsk Kokoszki
Zrealizowane

Domy na Jasieniu

Osiedle “Jaśminowy Stok III” to własny dom w Gdańsku z dala od zgiełku. W pierwszym oraz drugim etapie, to osiedle pokochali wszyscy Ci, dla których cisza i spokój w połączeniu z pełną infrastrukturą była marzeniem życia. Bliskość lasu i PKM pozostaje niepodważalnie największym plusem osiedla.

Osiedle docenią na pewno te osoby, dla których edukacja dzieci jest najistotniejsza, bowiem w bliskiej okolicy znajduje się pozytywna szkoła podstawowa. Inwestycja Jaśminowy Stok III to kolejny etap Inwestycji, który obejmuje dom jednorodzinny i powstaje z chęci stworzenia miejsca rodzinnego, idealnie komponującego się z otaczającą naturą.

Unikalne cechy inwestycji

graduation hat

Pozytywna szkoła podstawowa

car 1

Garaż

tree 2

Bliskość lasu

place

Świetna lokalizacja

road

Dogodna Infrastruktura

train

Bliskość PKM

Pobierz plan zagospodarowania terenu

Galeria

Lista mieszkań

Nazwa projektu
Powierzchnia domu
Powierzchnia działki
Cena brutto
Status
Pobierz kartę
Jaśminowy Stok III - G1 - dom wolnostojący
143.48 m2
374.89 m2
-
sprzedane

Lokalizacja inwestycji

Zapytaj o ofertę

    Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest 3CITY ESTATE SP. Z O.O.ul. Irysowa 51, 80-177 Gdańsk, NIP: 9571077905, REGON: 361216507, KRS: 0000552397. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@3cityestate.com Sprawdź naszą politykę prywatności.