Kalinowa 80-177 Gdańsk
Zrealizowane

Opis inwestycji

“Kalinowa I” to odpowiedź na potrzeby pasjonatów zieleni i spokojnego, codziennego życia. Domy w zabudowie bliźniaczej wyróżniają się na tle innych ogrodami z ogromnym potencjałem. To już nie tylko własny kawałek trawnika, ale przestrzeń na kwiaty, krzewy, na plac zabaw dla dzieci i ogrodowy kącik relaksu.

Spokojna okolica i bliskość natury już od pierwszego momentu dają wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa. Zielony azyl w środku miasta? “Kalinowa I” właśnie nim jest.

Galeria

Lokalizacja inwestycji

Wyjątkowe miejsce do życia
na Kalinowej w Gdańsku

Piętrowe domy jednorodzinne z ogrodem i balkonem powstały z myślą o wszystkich, którzy marzą o spokojnym miejscu do życia w niedalekiej odległości od centrum miasta. W ramach inwestycji Kalinowa I wybudowane zostały przytulne budynki w zabudowie bliźniaczej, wykonane w stylu tradycyjnym. Jasne elewacje i ciemny dach świetnie współgrają z zielonym otoczeniem. Na piętrze znajdują się pomieszczenia pod skosami, a także wyjście na balkon. Od frontu podjazd samochodowy do przylegającego garażu, z tyłu – trawnik, który szybko można przemienić na mały ogródek uprawny oraz przestrzeń do relaksu dla dzieci i dorosłych.

Osiedle Kalinowa I położone jest w gdańskiej dzielnicy Kokoszki, w części zwanej Karczemki. W pobliżu znajdują się wszelkie niezbędne punkty usługowe, a także przychodnia, kościół, szkoły i przedszkola. Niedaleko stąd do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a dzięki bliskości obwodnicy szybko można znaleźć się w centrum Gdańska. Słowem, jest tu wszystko, czego potrzeba.

Zapytaj o ofertę

    Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest 3CITY ESTATE SP. Z O.O.ul. Irysowa 51, 80-177 Gdańsk, NIP: 9571077905, REGON: 361216507, KRS: 0000552397. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@3cityestate.com Sprawdź naszą politykę prywatności.