ul. Osiedlowa, Gdańsk Kokoszki
Zrealizowane

Opis inwestycji

Osiedlowa IV to kontynuacja inwestycji Osiedlowa III. Całość tworzy jedno osiedle, które zostało zaplanowane w taki sposób, by mieszkanie na nim było czystą przyjemnością. Przejrzysty układ ulic oraz uporządkowana zabudowa sprawiają, iż mimo odrębności każdy czuje się częścią wspólnoty.

Inwestycja „Osiedlowa IV” składa się z komfortowych domów z garażem zrealizowanych w zabudowie bliźniaczej. Obcowanie z naturą stało się jeszcze bardziej intensywne, dzięki bezpośredniej bliskości lasu.

Galeria

Lokalizacja inwestycji

Osiedlowa IV – czwarty etap popularnej inwestycji

Nic dziwnego, że ta inwestycja od 3 City Estate stała się tak popularna wśród klientów. Do zamieszkania w gdańskiej dzielnicy Kokoszki zachęca dogodna lokalizacja w pobliżu zarówno przyrody, jak i dużego miasta, świetna infrastruktura oraz połączenie komunikacyjne, a przede wszystkim piętrowe domy zaprojektowane w przemyślany sposób. W okolicy nie brak też punktów usługowych oraz szkół, do których można posłać pociechy, pełno tu terenów zielonych – nikt nie zatęskni tu za zgiełkiem i pośpiechem, które są nierozłącznymi cechami życia w mieście.

Do inwestycji przynależą bliźniacze domy jednorodzinne z poddaszem, gotowym do zaaranżowania go w przytulny sposób. Budynki posiadają przestronny balkon, z tyłu znalazło się zaś miejsce na taras i ogródek. W niedalekiej okolicy znajdują się też inne budynki wzniesione w ramach inwestycji Osiedlowa – sprawia to, że ta część miasta zamieszkana jest głownie przez osoby pragnące tego samego – azylu od miejskiego hałasu.

Zapytaj o ofertę

    Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest 3CITY ESTATE SP. Z O.O.ul. Irysowa 51, 80-177 Gdańsk, NIP: 9571077905, REGON: 361216507, KRS: 0000552397. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@3cityestate.com Sprawdź naszą politykę prywatności.