Przystań Śródmieście

Oferta w sprzedaży

Planowany termin odbioru: IV kw. 2024 r.

Nowe domy na sprzedaż w centrum Gdańska to wyjątkowa propozycja czterech domów w zabudowie jednorodzinnej. Inwestycja Przystań Śródmieście jest położona w okolicach Motławy, zaledwie kilka minut spacerem od centrum miasta Gdańsk. Ta dynamicznie rozwijająca się i zmieniająca na naszych oczach dzielnica Gdańska to wymarzone miejsce na dom dla osób, które cenią bliskość miasta oraz jego infrastrukturę, a jednocześnie stawiają na obecność zieleni i kameralność zabudowy. Duży dom w Przystani Śródmieście to nie tylko własny garaż i ogród, ale i wygoda mieszkania. Planowany termin odbioru inwestycji to IV kwartał 2023 roku. Oferowane przez naszą firmę 3city Estate nowy domy na sprzedaż w centrum Gdańska mają powierzchnię od 144,16 m2 do 179,69 m2. Powierzchnia działek wynosi od 182,91 m2 do 506,43 m2.

Domy w centrum Gdańska

Oferowane domy w centrum Gdańska są wyjątkowo przestrzenne, ponieważ mieszkańcy mogą korzystać z niespotykanej liczby samodzielnych pokoi (aż sześciu!), które urządzą zgodnie z własnymi potrzebami i marzeniami. Jest w nich miejsce na duży salon, sypialnię z garderobą, prywatną łazienką, pokoje dla dzieci oraz biuro, siłownię, spiżarnię, pokój zabaw i pokój dla gości. W domach Przystani Śródmieście są dwie garderoby, trzy łazienki i wyjątkowo duża przestrzeń dzienna - 43,5 m2, zachęcająca do wspólnego spędzania czasu. Warto też podkreślić, że jest to oferta domów bezczynszowych. Mieszkając w Przystani Śródmieście, możesz cieszyć się życiem w luksusowym domu z jednoczesnym dostępem do wszystkich usług zabytkowego miasta. W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, a w promieniu kilometra można znaleźć restauracje, sklepy spożywcze i punkty usługowe. W ofercie sprzedaży są tylko cztery domy, dlatego warto podjąć decyzję o kupnie już teraz.

Unikalne cechy inwestycji

ikona

Dom bezczynszowy

ikona

Wartość historyczna okolicy

ikona

Ogromna przestrzeń - 6 pokoi !

Pobierz plan zagospodarowania terenu

PDF

Dziennik budowy - Etap I

Nazwa projektu
Powierzchnia domu
Powierzchnia działki
Cena brutto
Status
Pobierz kartę
D
179.30 m2
330.66 m2
rezerwacja
C
144.50 m2
182.91 m2
rezerwacja
B
144.16 m2
184.47 m2
wolne
A
179.69 m2
506.43 m2
wolne


Domy blisko centrum Gdańska

 Zakup domu blisko centrum Gdańska to udana inwestycja w wygodne życie. Domy charakteryzuje kameralna zabudowa, która świetnie sprawdzi się w roli przestronnej przestrzeni przyjaznej dla rodzin z dziećmi. Proponowane nowe domy na sprzedaż w centrum Gdańska to także perfekcyjna przystań dla singli lub par. Ogromną zaletą inwestycji jest duża liczba pokoi, dzięki czemu można je w maksymalnym stopniu dostosować do zróżnicowanych indywidualnych potrzeb wszystkich domowników. Urządzenie wnętrz w ulubionej stylistyce to związany z kupnem nowego domu element, który dostarcza mnóstwa radości i satysfakcji.

Domy w centrum Gdańska na sprzedaż

Domy w centrum Gdańska na sprzedaż nie są pozbawione zieleni, ponieważ planując budowę, traktowaliśmy kontakt z naturą jako wartość priorytetową. Duża przestrzeń mieszkalna to niewątpliwy walor całej inwestycji, warto także zwrócić uwagę na metraż działki, która zapewnia miejsce na stworzenie pięknego ogrodu, pełnego kojących zmysły roślin. Gdańsk to miasto, w którym dostępna jest idealna inwestycja dla osób, którym zależy na zachowaniu sprzyjającego ogólnemu dobrostanowi balansu pomiędzy przebywaniem w mieście, a życiem w otoczeniu zapewniającej równowagę natury oraz w wygodnych i funkcjonalnych wnętrzach. Inwestycja w dom to bowiem w dużej mierze inwestycja w ogólny komfort życia oraz swoje samopoczucie. W świetle tego jest więc zdecydowanie godna rozważenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która obejmuje nowe domy na sprzedaż w centrum Gdańska.


  Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest 3CITY ESTATE SP. Z O.O.ul. Irysowa 51, 80-177 Gdańsk, NIP: 9571077905, REGON: 361216507, KRS: 0000552397. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@3cityestate.com Sprawdź naszą politykę prywatności.

  3CITY ESTATE SP. Z O.O.

  Irysowa 51

  80-177, Gdańsk

  NIP: 9571077905

  Biuro sprzedaży

  ul. Potęgowska

  80-175, Gdańsk

  tel. 536 034 510

  Kontakt z działem sprzedaży:

  Julia Żabicka

  sprzedaz@3cityestate.com

  536 034 510

  Mariusz Stoltmann

  721 721 052

  ul. Chmielna 71/84
  Gdańsk

  Godziny pracy:
  pon.-pt. 10:00-17:00

  Zakup gruntów:

  Dawid Dunst

  dawid.dunst@3cityestate.com

  Obsługa inwestycji:

  Tomasz Grabowski

  tomasz.grabowski@3cityestate.com

  607 371 099

  [ X ]
  logo
  Jesteś zainteresowany ofertą domów?

  Wypełnij formularz, zadzwonimy by przedstawić Ci wszystkie nasze możliwości: