Czy warto kupić dom blisko centrum?

Zakup nowego domu blisko centrum Gdańska wiąże się z wieloma korzyściami, jednak wśród niektórych osób może budzić obawy związane z tym, czy taka lokalizacja pozwoli im na spokojny relaks po pracy. Nie da się zaprzeczyć, że dużą zaletą inwestycji w dom pod miastem jest możliwość życia wśród natury i korzystanie z lepszej jakości powietrza. Z drugiej strony, dostanie się do oddalonej od centrum okolicy jest uciążliwe dla osób pracujących w mieście, a co za tym idzie, również kosztowne. Czy warto inwestować w dom w centrum miasta?

Jakie są zalety mieszkania w centrum miasta?

Mieszkanie w centrum miasta to przede wszystkim wyższa wygoda i bezpieczeństwo niż mieszkanie w strefach podmiejskich. Wiąże się ze znacznie lepszym dostępem do sklepów, a także miejsc takich jak kina, biblioteki i muzea. W szczególności dla rodziców małych dzieci, mieszkanie bliżej centrum jest wygodne, ze względu na możliwość szybkiego dotarcia do przedszkola, na plac zabaw, a także do przychodni i apteki. Wbrew pozorom, mieszkanie w centrum miasta sprzyja również spacerom, ponieważ zazwyczaj codzienne zakupy i załatwianie innych spraw można wykonać, nie korzystając z samochodu. Osoby mieszkające na dalszych terenach są zmuszone do dojeżdżania wszędzie samochodem, co nie sprzyja ruchowi, a ponadto obciąża domowy budżet wydatkami na paliwo.

Dlaczego warto mieszkać blisko centrum Gdańska?

Centrum Gdańska, podobnie jak inne duże miasta w Polsce, oferuje ogromny wybór różnego rodzaju usług i miejsc, takich jak restauracje, salony fryzjerskie, siłownie i baseny. Znajduje się tam również wiele parków, a co najważniejsze, szybko można dotrzeć na plażę. Decydując się na zakup domu blisko centrum Gdańska, nie trzeba jednak rezygnować z bliskości zieleni. Inwestycja dewelopera 3City Estate mieści się nad Motławą, dlatego mieszkańcy nie muszą martwić się o hałas i będą mogli korzystać z uroków natury podczas wieczornych spacerów.

3CITY ESTATE SP. Z O.O.

Irysowa 51

80-177, Gdańsk

NIP: 9571077905

Biuro sprzedaży

ul. Potęgowska

80-175, Gdańsk

tel. 536 034 510

Kontakt z działem sprzedaży:

Julia Żabicka

sprzedaz@3cityestate.com

536 034 510

Mariusz Stoltmann

721 721 052

ul. Chmielna 71/84
Gdańsk

Godziny pracy:
pon.-pt. 10:00-17:00

Zakup gruntów:

Dawid Dunst

dawid.dunst@3cityestate.com

Obsługa inwestycji:

Tomasz Grabowski

tomasz.grabowski@3cityestate.com

607 371 099

[ X ]
logo
Jesteś zainteresowany ofertą domów?

Wypełnij formularz, zadzwonimy by przedstawić Ci wszystkie nasze możliwości: