Po czym poznać nowoczesne domy na sprzedaż?

Domy na sprzedaż na Jasieniu to jedna z inwestycji w kameralnej części Gdańska, w której wykorzystano nowoczesne rozwiązania budowlane. Dzięki skupieniu się na energooszczędności budynku już na etapie projektowania, mieszkanie w domu jednorodzinnym staje się coraz bardziej opłacane, przez co rodziny chętnie przeprowadzają się do nich z mieszkań. Czym jeszcze wyróżnia się nowoczesne budownictwo?

Czym charakteryzują się nowoczesne domy?

Nowoczesne domy budowane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo i trwałość konstrukcji. Ich projekt i dobór wykorzystanych elementów nastawione są na to, by dostarczyć właścicielom jak największych oszczędności wynikających z ograniczenia utraty ciepła. Coraz częściej domy mają udogodnienia takie jak duży ogródek domowy, pozwalający na uprawę roślin, a także na ustawienie leżaków, basenu, czy trampoliny. Świetnym rozwiązaniem jest umieszczenie garażu w bryle budynku, co ułatwia np. wnoszenie zakupów podczas deszczu, czy zimy. Projektując nowoczesne domy, kładzie się duży nacisk na połączenie wygody mieszkania, z funkcjonalnością budynku i jego wysoką estetyką.

Jakie są nowoczesne domy na sprzedaż w Gdańsku?

Jedną z najnowszych inwestycji znajdujących się w Gdańsku są domy na sprzedaż na Jasieniu. Są to domy w zabudowie bliźniaczej, w których wykorzystano wysokiej jakości materiały budowlane. Inwestycja ta została zaplanowana tak, aby wykorzystać potencjał drzemiący w pompach ciepła. Mogą one zostać połączone z niskotemperaturowym systemem ogrzewania. Wszystkie domy zostały wybudowane zgodnie z filozofią energooszczędności. Równie dobrze wykorzystano powierzchnię domu, dlatego oprócz dużej przestrzeni do życia codziennego, przygotowano też funkcjonalne poddasze o powierzchni ponad 70m2, które pozostaje do własnej aranżacji mieszkańców.

3CITY ESTATE SP. Z O.O.

Irysowa 51

80-177, Gdańsk

NIP: 9571077905

Biuro sprzedaży

ul. Potęgowska

80-175, Gdańsk

tel. 536 034 510

Kontakt z działem sprzedaży:

Julia Żabicka

sprzedaz@3cityestate.com

536 034 510

Mariusz Stoltmann

721 721 052

ul. Chmielna 71/84
Gdańsk

Godziny pracy:
pon.-pt. 10:00-17:00

Zakup gruntów:

Dawid Dunst

dawid.dunst@3cityestate.com

Obsługa inwestycji:

Tomasz Grabowski

tomasz.grabowski@3cityestate.com

607 371 099

[ X ]
logo
Jesteś zainteresowany ofertą domów?

Wypełnij formularz, zadzwonimy by przedstawić Ci wszystkie nasze możliwości: